nauka

DRODZY RODZICE

 

 

   Informuję, że zgodnie z rozporządzeniem MEN z dnia 20 marca 2020r. w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, w okresie zawieszenia zajęć przedszkole prowadzi działalność dydaktyczno-wychowawczą zdalnie z wykorzystaniem technologii informatycznej.

Nauczyciele od 25 marca kontaktują się z Państwem za pomocą grup na facebooku (Przedszkole Pszów) gdzie zamieszczają materiały do pracy z dziećmi. Prosimy o przyłączenie się do znajomych. Bardzo proszę o informacje zwrotne (np. zdjęcia wykonanych prac) jak Państwo wykorzystują nasze propozycje zadań. Panie na portalu służą wszelką pomocą, można także dzwonić do nas lub pisać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

W czasie zawieszenia zajęć czyli do 10 kwietnia kontakt

z przedszkolem jest możliwy w godzinach od 8:00 do 15:00

pod numerami tel.32 455 79 30 lub tel. 531 407 778dyrektor przedszkola,

lub drogą elektroniczną na adres

e- mail :Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.